user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
تاریخ های مهم همایش
مهلت ارسال چکیده مقالات »
1396/03/25
مهلت ارسال اصل مقالات »
1396/06/25
اعلام نتایج »
1396/07/25
مهلت ثبت نام »
1396/08/30
زمان برگزاری »
1396/09/08
زمان برگزاری »
1396/09/09
پوستر همایش
برگزار کنندگان همایش
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
نشست بررسی اولیه چکیده مقالات ارسالی به همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی برگزار شد
1396/05/01

با حضور اعضای کمیته علمی همایش؛

نشست بررسی اولیه چکیده مقالات ارسالی به همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی برگزار شد

نشست بررسی اولیه چکیده مقالات ارسالی به همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی با حضور جمعی از اساتید عضو کمیته علمی همایش برگزار و 308 چکیده مقاله ارسالی به دبیرخانه مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، در این نشست که با حضور دکتر علیرضا رحیمی دبیرعلمی همایش و اعضای کمیته علمی همایش در سالن تعالی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد، در خصوص فرآیند داوری و بررسی نهایی چکیده ها و مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش مطالبی بیان شد.

دبیرعلمی همایش با بیان اینکه استقبال بی‌نظیری از همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی صورت گرفته افزود: پس از دو مرحله تمدید مهلت ارسال چکیده‌ها تا 30 تیرماه تعداد 308 عنوان چکیده مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

رحیمی اظهار داشت: نتایج نهایی چکیده مقالات پذیرش شده به مرور از طریق سایت همایش به نشانی comskills-esf.ir  اعلام خواهد شد و پس از آن پژوهشگران می‌توانند نسبت به ارسال اصل مقالات اقدام نمایند.

در ادامه این نشست چکیده های ارسالی طی 3 مرحله توسط 10 داور مورد ارزیابی اولیه قرار گرفت و همچنین در خصوص تعیین تعداد سخنرانی، مقاله و پوستر و نحوه انتشار مقالات و پوستر‌ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

امیر هلاکویی سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان در این نشست با اشاره به اهمیت تقویت مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران گفت: کتابداران از پویا ترین و ایثارگرترین افراد جامعه هستند که با خدمات صادقانه خود در کتابخانه‌ها به توسعه و غنای فرهنگ کشور کمک می کنند اما باید متذکر شد که کتابخانه ها در این سده با توسعه فن آوری با شرایط جدیدی روبرو هستند و کتابداران باید خود را با روند رشد و توسعه تکنولوژی و شرایط جدید همسو  کنند.

وی همچنین از زحمات اساتیدی که در شکل‌گیری مقدمات برگزاری این همایش در اصفهان تلاش نموده‌اند تشکر و قدردانی کرد.

همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی طی روزهای هشتم و نهم آذرماه سال جاری به میزبانی اصفهان در مرکز همایش‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.